135x
001336
5.8.2024

Analytik pro ocelové konstrukce | Vývoj software pro statiky | Praha

Hledáme pro náš vývojářský tým v Praze konstruktéra nebo projektanta se zaměřením na vývoj a testování software pro návrh a posouzení ocelových přípojů.

1
Profil uchazeče | Projektant ocelových konstrukcí
  • SŠ nebo VŠ strojního nebo stavebního zaměření
  • Znalost některého z 3D CAD konstrukčních programů
  • Logické a analytické myšlení
  • Schopnost práce v týmu (metodika SCRUM)
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyku
2
Hlavní náplň práce | Projektant ocelových konstrukcí
  • Aktivní podílení na definici dalšího vývoje v oblasti ocelových přípojů
  • Vytváření šablonových modelů různých typů přípojů
  • Ověřování funkčnosti programů před vydáním verze pro zákazníky
  • Příprava automatických testů
  • Týmová kooperace s ostatními vývojáři, analytiky, grafiky a vedoucími projektů
  • Aktivní zapojení do rozhodování o dalších vylepšeních programů
3
Uvítáme | Projektant ocelových konstrukcí
  • Zkušenosti s programováním v libovolném programovacím jazyce, např. Python
  • Několik let praxe s navrhováním konstrukcí
  • Zkušenosti se statickými programi (např. RFEM, RSTAB, Scia Engineer, IDEA StatiCa)
  • Znalost hlavních CAD programů v oboru (např. TEKLA Structures)
  • Pokročilá úroveň angličtiny
4
Proč u nás pracovat? | Praha/Brno
  • Dlouhodobá perspektiva a zázemí prosperující firmy, která je přes 30 let na trhu
  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Atraktivní práce na vývoji hodnotných aplikací s mezinárodním dosahem
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu 2 dny v týdnu (homeoffice)
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a každoroční revize mzdy
  • Kvartální bonusy
  • Pracoviště v centru Prahy nebo Brna
  • Moderní kanceláře (ne open-space) s dobrou dopravní dostupností
  • Stravenkový paušál (vyplácen spolu se mzdou)
  • Karta Multisport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Neustálé odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Příspěvek na vzdělání do výše 10tis. ročně
  • Různé další firemní benefity, včetně možnosti rozvoje a vzdělávání
  • Každoročně firemní akce (vánoční večírek, firemní výlet)
  • Týmové akce a nápoje zdarma
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Profesionální, přátelský kolektiv
5
Termín nástupu
  • Ihned resp. dle dohody

Máte nějaké otázky?